در مترو

خانوما کلاه دارم٬ مشکی ٬سفید. برای زیر روسری زیر شال خانوما ماه رمضون نزدیکه!!!

 ـــچنده کلاها؟

ـــ هزار و پونصد.

 ۲۴  نهایتا ۲۵ ساله به نظر می رسه٬آرایش نداره از اون کلاه هایی که می فروشه سرش کرده. در نگاه اول خیلی ساده و معصوم به نظر می رسه٬ اما خوب که دقت کنی متوجه میشی که بینیش رو عمل کرده و ابروهاش رو  تاتو کرده و احتمالا گونه هاش پروتزه!!! بغل دستیم میگه واقعا تو این دوره زمونه آدم نمی دونه٬ واقعا چه کسی محتاجه؟نگاه کن تو رو خدا با اون بینی عملی٬ چه دلی می سوزونن براش.خیلی از خانومها ازش کلاه می خرند٬و چشماشون رو  به اندازه باز نمی کنن٬ همچنان مظلوم نمایی می کنه٬ خریدارها خیلی ذوق زده هستن. نمی دونم٬شاید به خاطر کلاهیه که سرشون رفته!!!صدای محسن یگانه به گوش می رسه آخه دل من دل ساده ی من......  .همه دنبال صدا می گردند ٬ دختر کلاه فروش گوشی تلفن همراهش رو جواب میده٬ هیچ اثری از شرمندگی یا چیزهای مشابهش در صورتش دیده نمی شه.چشم خیرین باز می مونه!!!

/ 26 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سميرا

خیلی خیلی از بلاگت خوشم امد...بازم میام...واقا عکسهای خوبی میذاری

سميرا

من خیلی خیلی عضر میخوام بلاگ شما هم خوبه ولی من اشتباهی نوشتم من شرمنده... البته هر کسی ۱ جور کار میکنه ...

مهدی

سلام!ديگه سر نميزنی؟ سر منم يه بار اينجوری کلاه رفته البته به صورتی ديگه!گدايی ميکرد در صورتی که مانتوش از مال من گرون تر بود تنبيه بدنی خوب يا بد؟من آپم!

من و آنی

چي بگم برات ؟ درد دل منم مثل همه ي آدماي ديگه است . هر آدمي يه بلعضي وقتا فكر مي كنه زندگي اش شده يه كلاف سردر گم و هيچي سر جاش نيست . اما يه روز مي بينه گره ها داره باز ميشه . يا نه ! راه باز كردنش رو مي فهمه . داستان منم همينه ديگه .

هانيه

خب به نظرم کار کردن عيب نيست شايد بهترين کاری بوده که ميتونسته داشته باشه به نظر من همين که با دست فروشی اموراتش رو ميگذرونه و تن به هر کاری نميده عاليه ولی اينکه کاری کنه که ملت براش دل بسوزونن اين درست نيست

اميرعباس

سلام نثر شيوا و زيبايی داريد..... بهر حال هم حوا سرده و هم ماه رمضان...شايد کلاه لازم بوده که يک نفر خير خواه دست بکار شده و يه کار خوب در حق مردم کرده ...البته شايد هم از برکات طرح اجرای مصوبات ماده ۴۴ بهره مند شده.... کسی چه می دونه؟ راستی من شما رو می شناسم؟؟؟

محمد

سلام كودك. كاش مي شد آدمها يه جورايي طرفشونو بهتر بشناسند تا احيانا سرشون كلاه نره

مهديه

کار که عار نيست....

مهدی

سلام!من آپم!خوشحال ميشم سر بزنی!

نازنين

سلام . کلاه نيست /پارچه است /منم خریدم . مثلا؛ برای زیر چادر مشکی خوبه . راجع به عمل //بیچاره بدبخت شد // با عمل بینی کلی مشکلات را برای خودش درست کرد و با گونه گذاری در آینده پیری زود رس را برای خود خرید . دوست عزیز هر چیزی طبیعی اش زیباست / اینها که فریب دکتر های جراح پلاستیک را می خورند در آینده فرم صورتشان به هم می ریزد متاسفانه