امیدوارم سالی توام با شادی واقعی پیش رو داشته باشید.

                                                      ***
می خواستم از سفر برایت بگویم اما غمم نگذاشت.
با غم عجیبی عجین شده ام .شاید چون از نزدیک می بینم و لمس می کنم که در کجای این زمین ایستاده ام .دلم سخت می گیرد وقتی می دانم و فکر می کنم در جامعه ای که من در آن زندگی می کنم مردم به دو دسته تقسیم می شوند :قشری که به آسانی درآمد کسب می کنند و قشری که به سختی درآمد كسب مي كنند.متاسفانه این چندان مهم نیست که درآمد چگونه کسب می شود ، بلکه این مهم است که هر دو قشر باید بار سنگین تورم را به دوش بکشند و برای دسته دوم چاره ای جزاختصاص در آمد جهت رفع نیاز های روزمره باقی نمی ماند .جالب تر اینکه کسانی که مسئول اجرای عدالت هستند اغلب از گروهی هستند که به آسانی در آمد کسب می کنند در نتیجه تلاش خاصی برای اجرای عدالت صورت نمی پذیرد.اينها هم مرا سخت مي رنجاند.
چقدر در این مملکت همه چیز ناعادلانه است،شاید به این دلیل است که من و امثال من دلمان نمی خواهد بمانیم و هر روز آّه ها و افسوس هايمان بيشتر مي شود.
به خاطر بسپار كه مي خواستم از سفر برايت بگويم اما غمم نگذاشت.

/ 6 نظر / 5 بازدید
گل سرخ

سلام عیدتون مبارک گل سرخ منتظر دیدار شماست بارانی باشی

من

سلام...چیزی که این روزا همه کم و زیاد دارنش غمه..بعضی ها غم خش افتادن روی بنزشون رو دارن ...بعضی هام غم یه تکه نون خالی رو ...این وسط هیچ کس خوشحال نیست. با این حال آسمون گاهی آفتابیه ...گاهی مثل امروز بارونی... اميدوارم دلت هيچ وقت مثل امروز بارونی نباشه.

محمد

كودك كوچولو ناراحت نباش.ميگذره

دراکولا

منم با تو موافقم اما مقصر اصلی اين تورم مردم هستند.وقتی شب عيد دارا وندارش می ريزن خيابون و با هر بدبختی شده خريد عيد روبايد انجام بدهند نتيجه اش همينه.باور کن من دانشجويی هستم از قشر متوسط جامعه اما الان ۳ شب هست غذا نخوردم چون همه چيز گرون شده و پولی هم واسه خريد شب عيد که نداشتم هيچ واسه خوراکی هم پولی ندارم چون آموزش پرورش يادش رفته حقوق ۲ ماه پدرم را به حساب بريزد يعنی بالا کشيده و زير بار اين موضوع هم نمی روند فقط امروز فردا می کنند.بله مملکت ما اينقدر کثيف شده

خورشيد نقره ای

سلام کودک جون! من عاشق بچه هام و سعی ميکنم آدم بزرگی باشم که بچگی يادش نميره! ممنون و خسته نباشی

داريوش کبير

سلام اولا : از اظهار لطفتون در وبلاگ من متشکرم . ثانيا : نوشته هاتون رو خوندم . بسيار با معنی و پخته بود . اميدوارم در کارهاتون موفق باشيد. يا حق